آموزش کسب و کار

آموزش پرورش زالو (leech) طبی در خانه به همراه فیلم و مقالات

آموزش پرورش زالو (leech) طبی در خانه به همراه فیم و مقالات

آموزش پرورش زالو طبی در خانه به همراه فیلم

امروزه پرورش زالو طرفداران زیادی پیدا کرده است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که تایلند یکی از مهم ترین کشورهای صادرکننده زالو به کشورهای مختلف است و حتی درآمد این کشور از صادرات زالو برابر با صادرات نفت است. در اروپا، هر زالو با قیمت ۱۱ دلار به فروش می رسد. زالو که یک نوع کرمحلقوی است جزء کرم های آبزی محسوب می شود و فرصت های شغلی بسیار خوبی را در بازار طب سنتی و همچنین بازار مدرن ایجاد کرده است.

انواع زالو متفاوت است، بعضی از آنها سمی هستند ولی حدود ۱۰ گونه از زالوها برای مصارف پزشکی و طبی استفاده می شوند؛ زالوها دارای سه فک است و هر فک ۱۰۰ دندان دارد. امروزه صید بی رویه و آلودگی زیستگاه های طبیعی باعث شده است که تعداد زالوها در طبیعت بسیار کاهش پیدا کند و حتی کمیاب هم شوند.

جالب است بدانید که زالو درمانی و حجامت، روز به روز در کشورهای خارجی افزایش می یابد. بیماری های زیادی را می توان با کمک زالو درمان کرد مانند اختلال گردش خون، بیماری های پوستی و جوش صورت، بیماری های قلبی عروقی، درد های عضلانی، سر درد، سینوزیت، بواسیر، واریس، واریکوسل و غیره. در واقع زالو میزان غلظت خون و نوع بیماری را مشخص می کند و سپس با مکیدن خون باعث رقیق شدن آن می شود و آنزیم های مفیدی را وارد بدن بیمار می کند. البته زالوهای بالغ سرشار از آنزیم های مفید هستند.

آموزش پرورش زالو طبی در خانه به همراه فیم

فیلم پرورش زالو خانگی

پرورش زالو بصورت خانگی یکی از راه هایی ست که می توانید در ظرف مدت کوتاهی به درآمد بالایی برسید. پرورش زالو نیاز به سرمایه بسیار کم و مکان کوچکی دارد. معمولا زمان کامل پرورش زالوها ۱۲ ماه است. مراکز زالو درمانی، کلینیک های پزشکی، مراکز تحقیقاتی، موسسات بهداشتی، عطاری ها می توانند جزء مشتریان اصلی برای خرید زالوهای شما باشند؛ البته صادرات زالو به کشورهای خارجی هم بازار فروش خوبی را بری شما به دنبال خواهد داشت.

 

پرورش زالو بسیار حساس و مهم است چون زالو به نور، حرکت، صدا و مواد شیمیایی حساسیت دارد. شما باید با اصول اولیه و مهم پرورش زالو آشنا باشید وگرنه نمی توانید به درآمد برسید زیرا امکان تلف شدن زالوها در اثر عدم رعایت اصول و نکات بهداشتی بسیار بالاست. برای شروع پرورش زالو نیاز به ظرف آکواریوم یا ظروف پلاستیکی بزرگ درب دار دارید؛ ما سایر اطلاعات را در قالب فیلم آموزشی و مقالات برای شما جمع آوری کرده ایم.

این منابع راهنمای خوبی برای تولید و پرورش زالو در خانه به شمار می آیند.

حجم فیلم آموزشی ۱۲۰۰ مگابایت و حجم مقالات ۴ مگابایت است.

این منابع شامل موضوعاتی مثل مقدمه تولید زالو، زیست شناسی زالو، کارگاه پرورش زالو، آموزش تکثیر، اقتصاد زالو و غیره است. برای خرید آموزش پرورش زالو طبی خانگی به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید پکیج آموزش پرورش زالو طبی خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *