آموزش کسب و کار

مزیت های عضویت در سیستم همکاری فروش

مزیت های عضویت در سیستم همکاری فروش

با توجه به پیشرفت و گستردگی دسترسی به اینترنت، تعداد افرادی که خریدهای خود را به طور آنلاین انجام میدهند، در سالهای گذشته افزایش قابل توجهی داشته و این روند صعودی ادامه خواهد یافت. در نتیجه، فضای مجازی بستری مناسب برای ارائه خدمات و انواع محصولات است. کسب و کارهای آنلاین از سالها پیش در کشورهای پیشرفته پیادهسازی شده و به جایگاه بسیار مناسبی دست یافتهاند. در ایران هم کسب و کارهای فراوانی وجود دارند که به موفقیت رسیده و شکوفا شدهاند اما چنین هدفی بدون تلاش کافی، سرمایهگذاری و صبر به دست نمیآید.

یکی از انواع کارهای آنلاین که میتواند سود خوبی را نصیب صاحب کار و فروشندگان کند، سیستم همکاری در فروش است. منظور از این سیستم آن است که سایت یا شرکتی، به افراد مختلف اجازه میدهد محصولات خاصی را تبلیغ کرده و یا اجناس خود  را به فروش برسانند و به ازای هر فروش ،بیشتر مبلغ نصیب فروشنده و سودی هم نصیب آن سایت یا شرکت خواهد شد.

در انواعی از سیستم همکاری فروش، انواع اجناس فیزیکی به فروش میرسند و در نوع دیگر، کار به صورت مجازی است یعنی در ازای تبلیغ محصول دیگران یا فروش محصولات مجازی که متعلق به خودتان است، سود مناسبی کسب میکنید. این روش فروش، معایب و مزایایی دارد اما میتوان گفت که مزایای آن برای فروشندگان بیشتر است. در ادامه چند دلیل مهم برای عضویت در سیستم همکاری فروش را آوردهایم:

  • – با ارائه محصولات باکیفیت میتوانید درآمد بسیار مناسبی کسب کنید.

  • – ریسک این روش برای شما بسیار کم است. حتی اگر محصولتان فروش نرود، ضرری نخواهید کرد.

  • – شما نیاز به اخذ مجوز برای کسب و کار و پرداخت و … ندارید و این موارد را سایت تضمین میکند. البته بدیهی است که باید به قوانین کشور احترام گذاشته و محصولاتی که مغایر قوانین هستند را به هیچ وجه عرضه نکنید.

  • – هیچ نیازی به سرمایه بالا برای شروع کسب درآمد ندارید. میتوانید با چند محصول ساده شروع کرده و بعدها کار خود را گسترش دهید.

سالیضا

سالیضا

در ادامه قصد داریم معیارهای یک سیستم همکاری مناسب را بررسی کنیم:

  • – این سیستم باید بیشتر میزان سود را به فروشنده اختصاص دهد. بدیهی است که مقداری از سود فروش محصولات به صاحب سایت یا شرکت میرسد. شما باید این میزان قبل از شروع کار بررسی کنید.

  • – باید به شما پروفایل مستقل و دارای امکاناتی مانند قابلیت اضافه کردن محصول ،مشاهده تعداد فروشها، سود و …. ارائه کند.

  • – بستر این سیستم، کاملا امن و مطمئن باشد و مجوزهای لازم برای کسب و کار به ویژه نماد اعتماد الکترونیکی و درگاههای پرداخت معتبر را داشته باشد.

  • – دارای محصولات آموزشی باشد زیرا تجربه نشان داده که محصولات آموزشی و مجازی، بهتر و بیشتر از محصولات فیزیکی فروش میروند.

در این مطلب خواستیم شما را با مزایای سیستم همکاری مانند سایت سالیضا آشنا کنیم .

بدون شک این روش مانند هر روش دیگری در دنیای کسب و کار آنلاین، خالی از اشکال نیست اما با نگاهی منصفانه میتوان فهمید که فرصتی عالی در پیش رویتان قرار گرفته است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *